return to list

🤓 Junior Business Development Specialist

3 200 - 5 200 PLN brutto

🌍 Ragnarson | Targowa, 35, Łódź

🖥 https://ragnarson.com/

#growthhacking, #marketing, #sales

Chcesz mieć wpływ na wzrost i rozwój firmy z branży IT? Szukamy osoby, która posiada już pewne doświadczenie i będzie chciała rozwijać się dalej wraz z naszym zespołem marketingowo-sprzedażowym. Będziesz bezpośrednio pracować z doświadczonym marketingowcem oraz założycielami firmy. 

Na początku zaczniesz od:


Twoje stanowisko będzie rozwijać się razem z Tobą, więc na pewno nie zabraknie Ci okazji do zdobywania  doświadczenia w nowych obszarach! Gdy już poznasz nas lepiej, będziesz na przykład uczestniczyć w pracy koncepcyjnej nad komunikacją oraz wizerunkiem Ragnarson. Nie przejmuj się, nie oczekujemy że od samego początku będziesz wiedzieć wszystko - zapewnimy Ci wsparcie i mentoring!

Czas na zbieranie zgłoszeń i aplikacje został przedłużony do końca tygodnia, czyli 27 marca -  po tym terminie możesz spodziewać się odpowiedzi z naszej strony. W ramach rekrutacji staramy się odpisywać wszystkim kandydatom bez względu na dalszą kwalifikację w procesie

Czego od Ciebie oczekujemy:


Co oferujemy:


Zastanawiasz się, dlaczego warto pracować w Ragnarson? Podjęcie decyzji o tym, jak będziesz spędzać średnio 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu wcale nie jest takie łatwe. Naszym zdaniem nie wystarczy po prostu porównać wynagrodzenia z wymaganiami i obowiązkami - trzeba się przekonać, czy nowe miejsce pracy pasuje do Ciebie, a Ty do niego.

Co myślisz o pracy z dowolnego miejsca na świecie w wybranej przez Ciebie porze, w której Twoja produktywność jest największa? W Ragnarson jest to możliwe - promujemy styl życia cyfrowych nomadów. Interesuje Cię jak działa software house zarządzany w turkusie? Odnajdź się w firmie bez managerów, z płaską strukturą zespołów i wewnętrzną transparentnością. Zyskasz szeroką perspektywę biznesową poprzez wgląd w budżet, procesy w firmie oraz znajomość stawek klientów i pracowników. A co najważniejsze - będziesz wspólnie z nami podejmować decyzje wpływające na działanie Ragnarson.
 
Jeżeli brzmi to zbyt pięknie aby było prawdziwie wiedz, że praca w takich warunkach wymaga samodzielności, dyscypliny i kierowania się naszymi wartościami. W Ragnarson tworzymy środowisko stymulujące każdego do rozwoju w różnych obszarach wykraczających poza codzienne obowiązki - to od Ciebie zależy, ile zyskasz pracując z nami.

Poznaj nas w procesie rekrutacji:
I etap - rozmowa z zespołem Rekrutacji & HR 
II etap - praca domowa (case study dla naszej firmy)
III etap - cultural fit, czyli rozmowy z częścią firmy