return to list

🤓 Business Development Specialist

3 500 - 6 000 PLN brutto

🌍 Ragnarson sp. z o.o. | Targowa 35, Łódź

🖥 https://ragnarson.com/

#IT, #sprzedaż, #sales

Zastanawiasz się, dlaczego warto pracować w Ragnarson? Podjęcie decyzji o tym, jak będziesz spędzać średnio 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu wcale nie jest takie łatwe. Naszym zdaniem nie wystarczy po prostu porównać wynagrodzenia z wymaganiami i obowiązkami - trzeba się przekonać, czy nowe miejsce pracy pasuje do Ciebie, a Ty do niego.

Co myślisz o pracy z dowolnego miejsca na świecie w wybranej przez Ciebie porze, w której Twoja produktywność jest największa? W Ragnarson jest to możliwe - promujemy styl życia cyfrowych nomadów. Interesuje Cię jak działa software house zarządzany w turkusie? Odnajdź się w firmie bez managerów, z płaską strukturą zespołów i wewnętrzną transparentnością. Zyskasz szeroką perspektywę biznesową poprzez wgląd w budżet, procesy w firmie oraz znajomość stawek klientów i pracowników. A co najważniejsze - będziesz wspólnie z nami podejmować decyzje wpływające na działanie Ragnarson.
 
Jeżeli brzmi to zbyt pięknie aby było prawdziwie wiedz, że praca w takich warunkach wymaga samodzielności, dyscypliny i kierowania się naszymi wartościami. W Ragnarson tworzymy środowisko stymulujące każdego do rozwoju w różnych obszarach wykraczających poza codzienne obowiązki - to od Ciebie zależy, ile zyskasz pracując z nami.

Jako SDR w Ragnarson zaczniesz od:


Nie przejmuj się, nie oczekujemy że od samego początku będziesz wiedzieć wszystko - zapewnimy Ci wsparcie i mentoring!

Czego od Ciebie oczekujemy:


Co oferujemy:


Poznaj nas w procesie rekrutacji:

I etap - rozmowa z uroczym działem Rekrutacji & HR 
II etap - praca domowa (case study dla naszej firmy)
III etap - rozmowa z zespołem Sprzedaży