return to list

🤓 Specjalista ds. sprzedaży

Undisclosed salary

🌍 Redseo | Towarowa 20, Bydgoszcz

🖥 https://redseo.pl/

#marketing, #obsługaklienta, #sprzedaż

Lubisz kontakt z ludźmi? Praca nad ciekawymi projektami i podnoszenie swoich kwalifikacji, to zajęcia, które motywują Cię do działania? Jeżeli tak – to szukamy właśnie Ciebie.

Mamy wiele zleceń i wiele zapytań o ofertę. Dlatego potrzebujemy osoby, która pomoże nam w sprzedaży. Praca jest ciekawa i różnorodna, nie zajmujemy się telemarketingiem, nie jesteśmy call center.

Twoje zadania:

Cechy jakich oczekujemy:

Co oferujemy:

Propozycja dotyczy wyłącznie pracy na miejscu w naszym biurze w Bydgoszczy.

Jesteś gotowy żeby zostać częścią naszego zespołu?! Nie czekaj, podeślij nam swoje CV - nie zapomnij dopisać, dlaczego to właśnie Ty!

Garść informacji o Redseo.pl – Jesteśmy małym pięcioosobowym zespołem specjalistów. Realizujemy kampanie reklamowe Google Ads (AdWords), świetnie ogarniamy także Facebook Ads. Nasza agencja ma status Partnera Google Premium. Mieliśmy także okazję uczestniczyć w elitarnym programie Google Partners Rising Stars dla najszybciej rozwijających się agencji.