return to list

馃 Specjalista Technologii Internetowych

4 500 - 6 500 PLN brutto

馃實 Reflect Group | ul. Naramowicka 266c, Pozna艅

馃枼 http://reflectgroup.pl

#kampaniemarketingowe, #technologieinternetowe

OpenGift.pl to jedna z 9 sp贸艂ek wchodz膮cych w sk艂ad Reflect Group, zajmujaca sie dystrybucja i znakowaniem gad偶et贸w reklamowych ju偶 od 13 lat. To nie wszystko!

OpenGift.pl jest popularny - ok 50 000 wej艣膰 ka偶dego miesi膮ca.
Nie oszcz臋dzamy na Google Ads - najwy偶sze pozycje w wynikach p艂atnych Google Ads
Jeste艣my liderem w wynikach organicznych - fraza gad偶ety reklamowe zajmuje 1 miejsce w wynikach wyszukiwania.

Dzia艂 Kreatywny to obecnie 8 specjalist贸w i 6 programist贸w i wci膮偶 nam ma艂o!
Do艂膮cz do zespo艂u profesjonalist贸w!

Specjalista ds. Technologii Internetowych

ZADANIA JAKIE NA CIEBIE CZEKAJ膭:

CZEGO OCZEKUJEMY OD KANDYDAT脫W:

OFERUJEMY:

a ponadto:

Sprawd藕 nas:

www: reflectgroup.pl/kariera.html
FB: Rekrutacja Reflect Group

Reflect Group
ul. Naramowicka 266c
Pozna艅
www.reflectgroup.pl