return to list

🤓 Specjalista ds. marketingu

Undisclosed salary

🌍 Rentumi Sp. z o.o. | Al. Wyzwolenia 107, Szczecin

🖥 https://rentumi.pl/

#SocialMedia, #Marketing, #SEO

Firma Rentumi - to najbardziej innowacyjne biuro nieruchomości w regionie zachodniopomorskim.
Rozwijamy nowoczesne biuro nieruchomości dla inwestorów - Rentumi Property, tworząc jednocześnie sieć franczyzową na całą Polskę, prócz tego zajmujemy się realizacją i pomocą wielu inwestycji w zakresie nieruchomości, dostarczamy szereg profesjonalnych umów najmu, checklist, a także edukujemy nowoczesnych rentierów, organizując szkolenie z inwestowania w nieruchomości.
Zajmujemy się także tworzeniem oprogramowania do zarządzania najmem mieszkań - aplikacja Rentumi.

Potrzebujemy dodatkowego wsparcia w zakresie administracji biurem oraz przy sprawach związanych z marketingiem internetowym.

Oferujemy:

• dogodne warunki zatrudnienia,
• stałe wynagrodzenie,
• miłą atmosferę w pracy,
• szkolenia wprowadzające na stanowisko pracy i branżę nieruchomości,
• pomoc współpracowników w okresie wdrożenia,
• możliwość rozwoju i zdobycia dodatkowych kompetencji,
• pracę w zgranym zespole,
• sympatyczną i sprzyjającą samorealizacji zawodowej atmosferę.

Twoje Zadania:

• prowadzenie profili społecznościowych (Facebook, Instagram, Linkedin), w tym tworzenie treści oraz wchodzenie w interakcję z użytkownikami,
• kreowanie i planowanie akcji marketingowych,
• tworzenie contentu marketingowego przy współpracy z Działem graficznym,
• publikacje w obszarach blog, social media, www, newsletter,
• planowanie i realizacja kampanii Facebook Ads oraz ich analiza i optymalizacja, Adwords,
• wspieranie zespołu przy bieżących działaniach marketingowych / nowych projektach / eventach,

Wymagania:

• podstawowa znajomość FaceBook AdS / zarządzanie fanpage,
• sprawne poruszanie się w internecie,
• otwartość do ludzi i zaradność,
• dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
• prawo jazdy (B),

Działamy od pon do pt 9-17:00, biuro przy rondzie Giedroycia

W tej pracy nauczysz się wiele w zakresie IT, marketingu oraz nieruchomości - zapraszamy do kontaktu

Mile widziane:

• Lekkie pióro,
• pozycjonowanie strony SEM SEO,
• znajomość Google Ads,
• Kreatywność, energia i inicjatywa w działaniu,
• Zaangażowanie i ambicja,
• Znajomość WordPress / optymalizacji stron,
• umiejętność obsługi komputera (MS Office - Word, Excel),
• podstawowy język angielski.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Rentumi Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/ WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).