return to list

🤓 Sales Development Representative (IT)

4 000 - 8 000 PLN brutto

🌍 Revenieers | Hoża 86, Warszawa

🖥 https://www.revenieers.com/

#sales, #IT, #SDR

Budujemy najlepszą w Europie agencję sales development i zapraszamy na pokład! Poszukujemy ekspertki/eksperta od rynku IT - osoby z doświadczeniem jako outbound SDR albo sprzedawca w software house lub firmie budującej produkt dla developerów/devopsów, najlepiej na rynkach zagranicznych, bo skupiamy się na USA. Produkt petarda, duże chęci do eksperymentów i ambitne cele.

Sprzedażą i “growth” zajmuję się tak naprawdę od zawsze, a Growbots, które założyłem w 2014 wypuściło pierwszą na świecie platformę all-in-one do automatyzacji outbound sales. Dzięki zajebistej strategii generowania leadów z outboundu staliśmy się jedną z najszybciej rosnących firm technologicznych w CEE…

W Revenieers aka “Revenue Growth Engineers” czerpiemy z tych doświadczeń, ale też cały czas wymyślamy nowe strategie i taktyki. Pracujemy tylko z najszybciej rosnącymi startupami w Europie, używamy najlepszych procesów/narzędzi i robimy bardzo ambitne projekty. Np. dla Infermedica ($10M Series A) zaprojektowaliśmy i wdrażamy globalną strategię account based sales na rynkach EMEA, USA, GULF i LATAM. Robimy porządny research o każdym potencjalnym kliencie, identyfikujemy kluczowych decision makers, tworzymy wspólnie unikalny pitch i docieramy do nich różnymi kanałami.

Kiedy wszyscy wokół narzekają, że nikt już nie czyta cold maili my dalej widzimy dwucyfrowe konwersje i umawiamy spotkania z c-lvl executives największych globalnych korporacji. Gwarantujemy ciekawe wyzwania i dużo satysfakcji z osiągniętych rezultatów.

Obecnie jest nas szóstka, rośniemy, ale pracujemy tylko z dwoma klientami jednocześnie, aby poświęcić im maksymalnie dużo serca i uwagi. Zapraszamy jeśli:

✅ jarasz się startupami/sprzedażą,
💪 chcesz pracować z najlepszymi firmami technologicznymi i dowozić zajebiste wyniki.

Firma funkcjonuje zdalnie, pracujemy 4 dni w tygodniu, bo wierzymy w work life balance, a nasza kultura opiera się na zaufaniu, ownershipie i szczerym feedbacku. Dlaczego jeszcze warto?
Więcej w ogłoszeniu: https://forms.gle/sWMvakHEMBbRSPbL6