return to list

馃 Social Media Specialist

Undisclosed salary

馃實 Revitadiet.pl | Liliowa 4, Bielany Wroc艂awskie

馃枼 https://revitadiet.pl

#socialmedia, #facebook, #instagram

Cze艣膰!

Jeste艣my m艂od膮 firm膮, ale zbudowan膮 na bazie ponad 10 lat do艣wiadczenia w bran偶y. Revitadiet to dietetyczny portal internetowy, w kt贸rym mo偶na kupi膰 diet臋 online i uzyska膰 porady od specjalist贸w lekarzy. Diety uk艂adane s膮 indywidualnie przez lekarki - dr Agnieszk臋 Arendarczyk oraz dr Dorot臋 Helim-Sobkowiak.

Po nieco ponad roku na rynku, szukamy kolejnego cz艂onka/cz艂onkini臋 naszej za艂ogi - osob臋, kt贸ra samodzielnie poprowadzi nasze kana艂y w mediach spo艂eczno艣ciowych (Instagram oraz Facebook).

Jakie zadania oczekuj膮 na Ciebie?

Co my oferujemy?

Czas pracy
Praca w 90% zdalna, ale oczekujemy spotka艅 na 偶ywo we Wroc艂awiu lub w siedzibie na Bielanach Wroc艂awskich w celu zebrania materia艂贸w na posty. Oczekiwana jest r贸wnie偶 obecno艣膰 na spotkaniach z zespo艂em raz w miesi膮cu. W sumie jest to max 8h spotka艅 w miesi膮cu, a my jeste艣my bardzo elastyczni w ustalaniu termin贸w.

Opr贸cz 8h na spotkania, nale偶y po艣wi臋ci膰 czas na zaplanowanie i dodawanie post贸w. W sumie jest to praca na 1/4 (maks 1/3) etatu.

Fajnie je艣li...

Opr贸cz Ciebie w zespole mamy osoby odpowiedzialne za bezpo艣redni kontakt z klientami (email i czat), opiek臋 nad stron膮 www, strategi臋 marketingow膮 i branding firmy, reklamy p艂atne AdWords i SEO, za sklep internetowy... No i oczywi艣cie dwie lekarki, za艂o偶ycielki firmy.

Je艣li nie spe艂niasz wszystkich naszych oczekiwa艅, ale zainteresowa艂o Ci臋 nasze og艂oszenie - nie wahaj si臋, aplikuj! Stawiamy na ludzi z werw膮 i zainteresowanych rozwojem swoich umiej臋tno艣ci.