return to list

馃 Telesales Team Leader - SME

8 000 - 12 000 PLN brutto

馃實 Revo Technologies | Adgar Park West, Warszawa

馃枼 http://www.revoplus.pl

#b2b, #telesales, #sme

O firmie:

Revo Technologies jest sp贸艂k膮 fintech, specjalizuj膮c膮 si臋 w dostarczaniu program贸w finansowania zakup贸w klient贸w detalicznych po przez odroczenie p艂atno艣ci (Buy Now Pay Later) w Europie 艢rodkowo-Wschodniej. Firma oferuje swoim klientom prost膮 oraz wygodn膮 metod臋 finansowania zakup贸w, dzi臋ki kt贸rej klient mo偶e odroczy膰 p艂atno艣膰 dokonan膮 w sieci detalicznej lub rozbi膰 j膮 na cz臋艣ci. Revo kieruje swoj膮 us艂ug臋 do sieci detalicznych 鈥 wspieraj膮c je zar贸wno w obszarze sprzeda偶y offline oraz online. Wykorzystanie rozwi膮zania p艂atniczego Revo pozwala partnerom biznesowym osi膮ga膰 wzrosty konwersji zakupowej, warto艣ci 艣redniego koszyka oraz lojalno艣ci klient贸w. Firma prowadzi swoj膮 dzia艂alno艣膰 w Polsce od 2018 roku. Do grona partner贸w biznesowych Revo nale偶膮 ju偶 m.in. Deni Cler, Diverse czy Lancerto.

Opis stanowiska:

W roli Telesales Team Leader - SME b臋dziesz odpowiedzialny/a za rozw贸j obszaru sprzeda偶y do Partner贸w SME (g艂贸wnie e-commerce), w tym za przygotowanie biznes planu, stworzenie zespo艂u sprzeda偶owego realizuj膮cego pe艂en cykl sprzeda偶owy - od stworzenia bazy (tzw cold lead鈥檚), a偶 po uruchomienie us艂ugi Revoplus na stronach (w sklepach) Partner贸w.

Twoje g艂贸wne obowi膮zki b臋d膮 obejmowa膰:

1. Budowanie proces贸w biznesowych w ramach rozwoju zespo艂u telesprzeda偶y dla segmentu SME

 2. Zatrudnianie, szkolenia, rozw贸j pracownik贸w zespo艂u telesprzeda偶y SME

 3. Zarz膮dzanie prac膮 grupy sprzeda偶owej M艢P na kolejnych kierunki:

 4. Zarz膮dzanie ofert膮 Revoplus skierowan膮 do firm z segmentu SME