return to list

🤓 Copywriter, specjalista ds. PR

3 500 - 7 000 PLN netto

🌍 Royal Brand PR | pl. Solny, 16, Wrocław

🖥 http://www.royalbrand.pl

#marketing, #PR

Royal Brand PR to eksperci, miłośnicy tworzenia contentu i dobrych relacji.

Od 2007 roku skutecznie pracujemy na zaufanie naszych klientów i partnerów. Specjalizujemy się w prowadzeniu stałych działań PR. Z sukcesem zrealizowaliśmy także wiele projektów i kampanii.

Oferujemy pełen zakres usług komunikacyjnych – od współpracy z mediami, poprzez komunikację w sieci, od relacji wewnętrznych po wydawnictwa firmowe i videomarketing.

Jesteśmy kilkunastoosobowym zespołem oddanych komunikacji marketingowej specjalistów w różnych dziedzinach - od działań medialnych przez Social Media, copywriting, grafikę komputerową po komunikację wewnętrzną.

Copywriter, specjalista ds. PR

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
Wymagania:
Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV klikając w przycisk aplikowania. Mile widziane (ale nie niezbędne) są także materiały dodatkowe dowodzące posiadanego doświadczenia, np. portfolio, przykładowe materiały tekstowe/graficzne autorstwa kandydata.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moich danych osobowych firmie RB Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy pl. Solnym 16, 50-062 Wrocław w celu realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Udzielając tej zgody jestem świadomy/świadoma, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do modyfikacji danych lub cofnięcia zgody na przetwarzanie moich danych osobowych na podstawie Ustawy z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - tzw. RODO."