return to list

🤓 Specjalista ds. Mediów Społecznościowych

Undisclosed salary

🌍 RTV EURO AGD | Muszkieterów 15, Warszawa

🖥 https://karieraweuro.pl/

#socialmedia, #digitalmarketing, #ecommerce

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy z pasją prowadzą jeden z największych sklepów internetowych w Polsce - OleOle.pl. E-commerce jest naszą pasją i choć mamy silną pozycję na rynku, zdajemy sobie sprawę jak dynamicznie rozwija się nasza branża i konkurencja. Nie jesteśmy idealni, ale chcemy być zdecydowanie lepsi ;-).

Dołącz do naszego zespołu i pracuj z ekspertami marketingu internetowego nad efektywnymi i efektownymi projektami. Bierz udział w procesie kreowania strategii social media, kreatywnego wymyślania działań content marketingowych, koordynuj działania i poszerzaj swoją wiedzę z zakresu marketingu internetowego. Pokaż nam, jak zaangażujesz internetową społeczność!

Jaka zadania Cię czekają?

Czego od Ciebie oczekujemy?

Dodatkowymi atutami będą:

Co oferujemy?

Będziemy bardzo szczęśliwi jeśli do aplikacji obok CV dołączysz również informację o mediach społecznościowych, które współtworzyłeś. I nie muszą być to treści komercyjne, jeśli prowadzisz prywatny fanpage – zapoznamy się z nim równie chętnie.