return to list

🤓 Digital Marketing Specialist

5 500 - 7 000 PLN netto

🌍 Sages | Nowogrodzka 62c, Warszawa

🖥 http://www.sages.pl

#b2b, #marketing, #ads

Od 2007 roku kreujemy polski rynek IT. Rozwiązujemy problemy firm, zapewniając kompleksowe wsparcie w zakresie IT, poparte wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kompetencjami zespołu ekspertów Sages. Kształcimy przyszłych specjalistów, oferując edukację na zróżnicowanym poziomie, a także prowadzimy własną działalność badawczą.

Kim są nasi klienci? To m.in. programiści, architekci, analitycy, testerzy, team leaderzy, menedżerowie, wyższa kadra zarządzająca, pracownicy instytucji naukowych, a także osoby stawiające dopiero pierwsze kroki w branży IT.

Nasz składający się ze świetnych specjalistek zespół marketingowy poszukuje nowej osoby doświadczonej w planowaniu i prowadzeniu kampanii digitalowych. Jeśli nie lubisz nudzić się w pracy, z zainteresowaniem śledzisz blogi dotyczące marketingu, chętnie chodzisz na konferencje z tego zakresu, a Twoim celem jest wykorzystać najnowsze narzędzia i dobre praktyki, żeby dotrzeć ze swoim przekazem do tysięcy ludzi na świecie - aplikuj do nas! Rozwijaj się razem z nami, w zespole wyznaczającym trendy w IT. Spodziewaj się dużej swobody w podejmowaniu decyzji oraz przestrzeni do testowania nowych rozwiązań.

Miejsce pracy: Warszawa/Śródmieście
Uwaga:
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym do odwołania pracujemy w pełni w trybie zdalnym.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

Jakich kompetencji oczekujemy od Ciebie?

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży IT oraz znajomość LinkedIn Ads, podstaw HTML lub innego języka programowania.

Kampanie adsowe to nie jedyny obszar w którym możesz się realizować w naszym Dziale Marketingu. Działamy interdyscyplinarnie - pozostajemy elastyczni w kwestii doboru zadań w zależności od kompetencji i preferencji naszych pracowników.

Jeśli:

- koniecznie podkreśl to w swoim CV!