return to list

🤓 Specjalista ds. marketingu

3 500 - 6 000 PLN netto

🌍 Sages sp. z o.o. | Nowogrodzka 62c, Warszawa

🖥 http://www.sages.com.pl

#b2b, #copywriting, #content

Content Ninja poszukiwany! Jeśli z wypiekami na twarzy śledzisz blogi dotyczące content marketingu, nie odpuścisz żadnej konferencji z tego zakresu, posiadasz doświadczenie w pracy jako copywriter bądź redaktor, a Twoim celem jest wykorzystać najnowsze narzędzia i dobre praktyki, żeby dotrzeć ze swoim przekazem do tysięcy ludzi na świecie - dołącz do naszego teamu i rozwijaj się w zespole kreującym trendy w IT!

TO DO
Do Twoich zadań należeć będzie współtworzenie i wdrażanie strategii marketingu treści dla naszych marek, opieka nad blogami, linkbuilding w oparciu o wewnętrzne i zewnętrzne zasoby, planowanie i tworzenie tekstów/wideo/materiałów reklamowych we współpracy z zespołem marketingowym oraz ekspertami branżowymi w celu zapewnienia poprawności merytorycznej tworzonych treści.

KOGO SZUKAMY?
Nasz zgrany zespół tworzą utalentowani ludzie o zróżnicowanych kompetencjach. Od naszego specjalisty/specjalistki ds. marketingu treści oczekujemy przede wszystkim zaangażowania, nieszablonowego myślenia, zainteresowania nowymi technologiami i smykałki do korzystania z ich rozwiązań. Liczymy na to, że doskonale znasz zasady ortografii i gramatyki oraz masz lekkie pióro. Mile widziana znajomość podstaw HTML/CSS oraz wyższe wykształcenie kierunkowe w zakresie dziennikarstwa, PR, nowych mediów. 

DLACZEGO MY?
Od ponad 10 lat realizujemy projekty dla branży IT. Naszymi klientami są m.in. największe firmy z sektora finansowego, ubezpieczeniowego oraz software house'y. Aktywnie uczestniczymy w rozwijaniu społeczności IT poprzez udział w konferencjach branżowych oraz organizując warsztaty dla profesjonalistów IT. Świadczone przez nas usługi mają charakter edukacyjny i autorski - od szkoleń, przez bootcampy, aż po studia podyplomowe na UKSW, ALK i PW.

Oferujemy pracę w kameralnym zespole w centrum stolicy, dostęp do branżowego know-how, udział w szkoleniach i konferencjach, pakiet medyczny, służbowy smartfon oraz laptop. Chociaż rozwijamy się prężnie, nie budujemy korporacji - każdy może liczyć na indywidualne podejście i możliwość rozwoju.

Jeżeli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, szczególnie w sprawnym pisaniu i redagowaniu tekstów - załącz nam przykłady swoich treści!