return to list

🤓 Digital Marketing Specialist

4 500 - 6 500 PLN netto

🌍 Sages sp. z o.o. | Nowogrodzka 62c, Warszawa

🖥 http://www.sages.com.pl

#FacebookAds, #GoogleAds, #Marketing

Od Sages: Od ponad 10 lat kreujemy polski rynek IT. Rozwiązujemy problemy firm, zapewniając kompleksowe wsparcie w zakresie IT, poparte wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kompetencjami zespołu ekspertów Sages. Kształcimy przyszłych specjalistów, oferując edukację na zróżnicowanym poziomie, a także prowadzimy własną działalność badawczą.

Poszukujemy samodzielnej i pomysłowej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu Internetowego. Jeśli z zainteresowaniem śledzisz blogi dotyczące marketingu, chętnie chodzisz na konferencje z tego zakresu, a Twoim celem jest wykorzystać najnowsze narzędzia i dobre praktyki, żeby dotrzeć ze swoim przekazem do tysięcy ludzi na świecie - aplikuj do nas! Rozwijaj się razem z nami, w zespole wyznaczającym trendy w IT.

Czego oczekujemy?

Dodatkowym atutem będzie:

Zakres obowiązków:

             - mających na celu zwiększenie ruchu i konwersji – kampanie lead generation,
             - mających na celu utrzymanie kontaktu z potencjalnym i obecnym klientem - kampanie lead nurturing,