return to list

🤓 Junior Content Marketing Specialist

Undisclosed salary

🌍 SalesTube Sp. z o.o. | Al. Jerozolimskie 134, Warszawa

🖥 https://valuemedia.pl/dolacz-do-nas/

#SALESTUBE, #CONTENTMARKETING, #SEO

Jesteśmy największą, niezależną grupą komunikacyjną w Polsce, funkcjonującą na rynku od 2013 roku. Pod jednym dachem łączymy strategię, media, kreację, e-commerce, technologię oraz event i wciąż inwestujemy w rozwój nowych kompetencji. Stawiamy na synergię działań komunikacyjnych jako One Team, który tworzą spółki mediowe, takie jak: Mediaplus, RL Media i Value Media, agencja one stop shop dla e-commerce SalesTube oraz agencje kreatywne: Change Serviceplan i GONG, agencja contentowa Labcon, Media Ready oraz eventowa GetLouder! 
Model „Dom Komunikacji” i bliska współpraca w ramach grupy sprawia, że jako Group One oferujemy kompleksową, zintegrowaną obsługę. O najwyższej jakości działań świadczą liczne nagrody, na które pracuje zaangażowany zespół ludzi. Dziś jest nas już ponad 400 osób!

Kogo szukamy?

Język polski nie ma przed Tobą tajemnic? W poprawną polszczyznę jesteś lepszy niż Bralczyk i Miodek razem wzięci? Rozróżniasz dywiz od myślnika, a także wiesz, kiedy i jak postawić kropkę nie tylko w tekście, ale również nad „i”?  Jeśli ponadto interesujesz się digital marketingiem, a konkretnie zagadnieniami SEO i content marketingu - jesteś osobą, której szukamy. W naszej codziennej pracy prowadzimy działania content marketingowe dopasowane do wymagań i potrzeb naszych klientów. 

Dołącz do nas i zostań częścią zespołu, który jest odpowiedzialny za planowanie i tworzenie strategii content marketingowych dla międzynarodowych klientów z różnych branż.

Jakich wyzwań możesz się spodziewać?


Co jest dla nas ważne:


Co doceniają eksperci pracujący w SalesTube: