return to list

🤓 Junior Sales Specialist (digital)

Undisclosed salary

🌍 SalesTube Sp. z o.o. | Al. Jerozolimskie 134, Warszawa

🖥 https://www.salestube.pl/kariera/

#digital, #consulting, #marketingplatform

Jesteśmy największą, niezależną grupą komunikacyjną w Polsce, funkcjonującą na rynku od 2013 roku. Pod jednym dachem łączymy strategię, media, kreację, e-commerce, technologię oraz event i wciąż inwestujemy w rozwój nowych kompetencji. Stawiamy na synergię działań komunikacyjnych jako One Team, który tworzą spółki mediowe, takie jak: Mediaplus, RL Media i Value Media, agencja one stop shop dla e-commerce SalesTube oraz agencje kreatywne: Change Serviceplan i GONG, agencja contentowa Labcon, Media Ready oraz eventowa GetLouder!. 

Model „Dom Komunikacji” i bliska współpraca w ramach grupy sprawia, że jako Group One oferujemy kompleksową, zintegrowaną obsługę. O najwyższej jakości działań świadczą liczne nagrody, na które pracuje zaangażowany zespół ludzi. Dziś jest nas już ponad 400 osób! 

Obecnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko: Junior Sales Specialist

Jakie wyzwania stoją przed Tobą?

Zespół Marketing Platforms zajmuje się sprzedażą technologii i usług - jesteśmy Sales Partnerem technologii Google Marketing Platform. Sprzedajemy technologię domom mediowym, różnego rodzaju agencjom, klientom bezpośrednim czy sklepom 
e-commerce na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. 

Osoba w tym zespole będzie odpowiedzialna za współpracę z potencjalnymi i nowymi klientami naszego działu. Chcemy Ci powierzyć współudział w ważnych dla nas projektach - głównie opartych współpracę z bieżącymi i pozyskiwanie nowych klientów technologicznych. W naszym zespole będziesz współpracować z podmiotami,  które zgłaszają się do nas w celu nawiązania współpracy - będziesz musiała/musiał pokazać benefity płynące ze współpracy z nami i negocjować umowę. Do obowiązków na tym stanowisku będzie również codzienna praca przy aktywizacji i obsłudze klientów oraz budowanie oferty odpowiadającej ich potrzebom w obszarze technologii i digital consultingu. Budowanie relacji, znajomość technologii digitalowych, reprezentowanie marki, umiejętności sprzedażowe i prezentacyjne - to wyróżniki tego stanowiska.

Co jest dla nas ważne?


Co doceniają eksperci pracujący w SalesTube: