return to list

🤓 Performance Marketing Specialist

Undisclosed salary

🌍 SalesTube Sp. z o.o. | Al. Jerozolimskie 134, Warszawa

🖥 https://www.salestube.pl/praca

#performance, #ecommerce, #digital

Jesteśmy największą, niezależną grupą komunikacyjną w Polsce, funkcjonującą na rynku od 2013 roku. Pod jednym dachem łączymy strategię, media, kreację, e-commerce, technologię oraz event i wciąż inwestujemy w rozwój nowych kompetencji. Stawiamy na synergię działań komunikacyjnych jako One Team, który tworzą spółki mediowe, takie jak: Mediaplus, RL Media i Value Media, agencja one stop shop dla e-commerce SalesTube oraz agencje kreatywne: Change Serviceplan i GONG,  agencja contentowa Labcon, Media Ready oraz eventowa GetLouder!. 

Model „Dom Komunikacji” i bliska współpraca w ramach grupy sprawia, że jako Group One oferujemy kompleksową, zintegrowaną obsługę. O najwyższej jakości działań świadczą liczne nagrody, na które pracuje zaangażowany zespół ludzi. Dziś jest nas już ponad 400 osób! 


Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Performance Marketing Specialist


Kogo szukamy?
Tworzenie i wdrażanie rozwiązań zmieniających istniejące zasady gry, to nasze największe marzenie. Jako grupa, która za misję stawia sobie projektowanie i wdrażanie pozytywnych zmian biznesowych u klienta wiemy, że challengowanie status quo jest najlepszą strategią na sukces. Aby móc wcielać ją w życie musisz szybko reagować na zmiany na rynku | u klienta | w firmie i odważnie podejmować potrzebne decyzje. Szukamy ekspertów, którzy z jednej strony są liderami innowacji w obszarze współpracy z Klientami e-commerce i rozwijania ich biznesów, z drugiej wprowadzają procesy i narzędzia, usprawniające naszą pracę i efektywność.

Jakie wyzwania stoją przed Tobą?


Co jest dla nas ważne?Co doceniają eksperci pracujący w SalesTube: