return to list

🤓 Specjalista ds. Social Media

3 500 - 5 500 PLN brutto

🌍 SamochodoweKosmetyki.pl | Sikorskiego, 128, Warszawa

🖥 http://samochodowekosmetyki.pl

#SocialMedia, #Marketing, #Digital

SamochodoweKosmetyki.pl to jeden z liderów branży detailingowej. Prowadzimy internetowy i stacjonarny sklep z kosmetykami do pielęgnacji aut, motocykli, łodzi i samolotów. Nasza siedziba znajduje się w Klaudynie k. Warszawy. Pracujemy w niewielkim, młodym zespole. Jeśli dołączysz do nas, poza e-commerce, będziesz zajmować się także naszym brandem premium – Ceramic Pro.

Jeśli motoryzacja jest Twoją pasją, nie wyobrażasz sobie dnia bez Facebooka i Instagrama, a swoją zawodową przyszłość wiążesz z marketingiem, dołącz do naszego zespołu jako:

Specjalista ds. Social Media

Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Klaudyn (pow. warszawski zachodni)

Twoje podstawowe zadania:
* Tworzenie strategii Social Media i współtworzenie strategii marketingowej
* Przygotowanie, publikacja i promocja treści na Facebooku, Instagramie i Youtubie
* Współpraca z Influencerami
* Komunikacja z klientami za pośrednictwem Social Mediów
* Raportowanie i analityka

W zakresie Twoich obowiązków będzie także:
* Obsługa Brand24
* Zamawianie materiałów reklamowych i gadżetów
* Tworzenie treści na stronę internetową oraz branżowego bloga
* Obsługa eventów
* Inne, bieżące zadania, zlecone przez kierownika marketingu

Nasze wymagania:
* Znajomość Menadżera Reklam, Menadżera Firmy i Creator Studio
* Umiejętność kreatywnego myślenia
* Samodzielność
* Podstawowa znajomość Photoshopa
* Dobre oko do fotografii
* Lekkie pióro
* Doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych, znajomość Brand24, umiejętność montażu krótkich filmów i robienia zdjęć produktowych, będą dodatkowym atutem

Oferujemy:
* Wynagrodzenie zależne od doświadczenia
* Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
* Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, aparat
* Dofinansowanie do karty Multisport
* Możliwość pracy zdalnej (dwa dni w miesiącu)