return to list

🤓 Content Specialist

Undisclosed salary

🌍 Satel sp. z o.o. | Budowlanych 66, Gdańsk

🖥 https://www.satel.pl/

#copywriter, #content, #marketing

Jesteśmy pewni, że każdego dnia napotykasz na nasze produkty. Stworzyliśmy ponad 400 urządzeń, które dbają o bezpieczeństwo i komfort milionów ludzi na świecie. Nasza przygoda trwa już 30 lat i nie zamierzamy zwalniać tempa! Klienci doceniają funkcjonalność, jakość i design naszych urządzeń oraz wsparcie techniczne i marketingowe, jakie im oferujemy. Wiemy, że to co robimy jest przez nich oceniane bardzo wysoko. Chcielibyśmy móc im zaoferować jeszcze więcej i dlatego potrzebujemy właśnie Ciebie :-) Uwielbiasz pisać, rozpiera Cię kreatywna energia i chcesz tworzyć treści w wielu różnych formach? Jeżeli właśnie wywołaliśmy uśmiech na Twojej twarzy, to znaczy, że jesteśmy sobie PISANI :-)
 
Dział Marketingu poszukuje osoby na stanowisko: Content Specialist

Miejsce pracy: Gdańsk
 
WAŻNE: Koniecznie wraz z aplikacją prześlij kilka własnych tekstów o profilu techniczno-marketingowym – bez tego nie będziemy mogli ocenić Twojego talentu :-)
 
W naszej firmie Content Specialist jest odpowiedzialny za:

 
Czego oczekujemy od Ciebie:

 
Mile widziane:


Oferujemy między innymi:

Po dołączeniu do naszego zespołu weźmiesz udział w cyklu szkoleń, a Twój Opiekun wprowadzi Cię w zadania i będzie wspierał przez początkowy okres pracy!
 
Informacje o zespole:

Dział Marketingu buduje siłę marki SATEL, wzmacniając rozpoznawalność firmy w Polsce i za granicą. Działamy w prasie tradycyjnej i mediach cyfrowych, tworzymy multimedialne materiały edukacyjne i instruktażowe, a także wspieramy inne działy w firmie tekstem, grafiką i animacją. Tworzymy oprawę wprowadzającą nowości produktowe, organizujemy i przygotowujemy obecność firmy na imprezach targowych, co roku przeprowadzamy też badanie satysfakcji klienta.