return to list

🤓 Junior/Content Marketing Specialist

3 000 - 5 000 PLN netto

🌍 Scanye | Grzybowska 87, Warszawa

🖥 http://www.scanye.pl

#księgowość, #b2b, #content

Co robimy? 

W Scanye ratujemy ludzkość przed papierkową robotą!

Oszczędzamy czas, pieniądze, energię i dobry humor księgowych oraz przedsiębiorców. Tworzymy inteligentne oprogramowanie, które pozwala przedsiębiorcom szybko i wygodnie przesyłać dokumenty do biura rachunkowego, automatycznie odczytuje dane z faktur do księgowania i przygotowuje raporty pozwalające wygodnie zarządzać finansami.


Cliche o „młodym zespole i luźnej atmosferze” przenieśliśmy na zupełnie nowy poziom. Przy okazji robienia ciekawych i (po)ważnych rzeczy oraz zarabianiem pieniędzy, jesteśmy ekipą dobrych znajomych. Przeszliśmy najtrudniejszy etap tworzenia produktu i czytanie opinii od klientów to głównie czysta przyjemność.

Rośniemy o 20-30% miesięcznie, co jest przyjemne i motywujące. Mamy skuteczny proces sprzedaży i na dobrze zakwalifikowanych leadach osiągamy ponadprzeciętne wyniki. Do jeszcze szybszego wzrostu potrzebujemy równie skutecznego procesu lead generation w tym dużo ciekawych treści. 

Kogo szukamy?

Potrzebujemy osoby, która lubi i rozumie księgowość oraz zna potrzeby właścicieli i pracowników biur księgowych. Kogoś, kto będzie wspólnie z nami generować pomysły na nowe treści, napisze ciekawe artykuły, przeprowadzi wywiady.   
 
Czego oczekujemy?

 
Za co będziesz odpowiedzialny/a?

 
Oferujemy:


Jesteś zainteresowana/y? Podeślij maila z CV oraz 3 zdaniami o najfajniejszej rzeczy, jaką zrobiłaś/eś w życiu! Jeśli masz na swoim koncie publikacje, dołącz je do aplikacji lub podaj linki.