return to list

🤓 SaaS B2B Marketing Manager

10 000 - 14 000 PLN netto

🌍 Scanye | Foksal 3/5, Warszawa

🖥 http://scanye.pl

#Fintech, #SaaS, #b2b

Szukamy Digital Marketing Managera do SaaSa B2B. 

Co robimy? 

W Scanye ratujemy ludzkość przed papierkową robotą!

Oszczędzamy czas, pieniądze, energię i dobry humor księgowych i przedsiębiorców. Tworzymy inteligentne oprogramowanie, które pozwala przedsiębiorcom szybko przesyłać dokumenty do biura rachunkowego, automatycznie odczytuje dane z faktur do księgowania i przygotowuje raporty pozwalające wygodnie zarządzać finansami.

Cliche o „młodym zespole i luźnej atmosferze” przenieśliśmy na zupełnie inny poziom. Przy okazji robienia ciekawych i (po)ważnych rzeczy oraz zarabianiem pieniędzy jesteśmy ekipą dobrych znajomych, żeby nie powiedzieć - ziomków. Przeszliśmy najtrudniejszy etap tworzenia produktu i czytanie opinii od klientów to głównie czysta przyjemność.

Rośniemy o 20-30% miesięcznie, co jest przyjemne i motywujące. Mamy skuteczny proces sprzedaży i na dobrze zakwalifikowanych leadach osiągamy ponadprzeciętne wyniki. Do jeszcze szybszego wzrostu potrzebujemy równie skutecznego procesu lead generation.

Kogo szukamy?

Potrzebujemy self-startera, który wjedzie do Scanye jak do siebie. 

Wiesz co trzeba zrobić, by docelowo zalać dział sprzedaży leadami. Potrafisz zaplanować działania, określić potrzebne zasoby i znaleźć ich wykonawców. Wynegocjujesz z zarządem cele, a następnie będziesz umieć je mierzyć i tłumaczyć, z czego wynika tak dobry (a czasem zły, też się zdarza) performance. 

Masz inicjatywę, a my chcemy się zastanawiać, skąd bierzesz te wszystkie pomysły (zamiast rozważać „ciekawe czym się teraz zajmuje”). Skoro przy pomysłach jesteśmy – bardzo cenimy wszystkie, ale najbardziej te zrealizowane z sukcesem. Rozumiesz czym jest „egzekucja” i nie wzdrygasz się na brzmienie tego słowa.


Kogo szukamy i czego oczekujemy?


Rozumiesz również:


Trochę tego jest, ale będziesz główną osobą odpowiedzialną za marketing – oczekujemy, że będziesz świetny/-a w content i analitykę oraz co najmniej niezły/-a w pozostałych dziedzinach. Samodzielnie zorganizujesz swoją pracę - nie musisz być ekspertem we wszystkim, ale będziesz wiedzieć, jak współpracować z ekspertami.

Liczymy na co najmniej jeden konkretny sukces digital marketingowy w CV (najlepiej 3 J, co najmniej jeden pod Twoim zarządem). Idealnie w marketingu B2B SaaSa, SaaS lub B2B dobrze sprzedające przez Internet też będą atutem.

Dyspozycyjność 35-45h tygodniowo.

Jeżeli dodatkowo:


- to w Scanye będziesz najszczęśliwsza/y na świecie!

Oferujemy:


Docelowe stanowisko: 

Szukamy osoby, która docelowo przejmie całą odpowiedzialność za dział marketingu i obejmie stanowisko CMO

Jesteś zainteresowana/y? Podeślij maila z CV oraz 3 zdaniami o najfajniejszej rzeczy, jaką zrobiłaś/eś w życiu.