return to list

🤓 Content & Social Media Specialist

Undisclosed salary

🌍 Scorise Agency Sp. z o.o. | Grochowska 44, Warszawa

🖥 https://www.scorise.com

#Zdalnie, #Content, #SocialMedia

Poszukiwany Content & Social Media Specialist

Rozbudowujemy portfolio projektów naszych Klientów i w związku z tym szukamy do zespołu kreatywnego kolejnej osoby. Jeśli chcesz tworzyć treści do mediów społecznościowych, pisać teksty na strony firmowe i blogi, projektować koncepcje kampanii reklamowych oraz posiadasz zmysł estetyczny – zapraszamy do nas.

O agencji marketingu internetowego Scorise – Nasza agencja digital marketingu Scorise z siedzibą w Warszawie zajmuje się realizacją projektów SEO, SEM i social media od 2010 roku. Wierzymy, że nasze cele osiągamy dzięki temu, że pomagamy Klientom osiągać ich cele. Dlatego też dążymy do tego, by stać się najczęściej rekomendowaną przez Klientów agencją performance marketingu w Polsce.

W okresie pandemii współpracujemy całkowicie zdalnie, a obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która wesprze nas w zakresie tworzenia treści.

Content & Social Media Specialist jest u nas odpowiedzialny za:


Jakich umiejętności od Ciebie oczekujemy?


Jeśli charakteryzują Cię poniższe umiejętności i doświadczenie, masz u nas plusa:


Dlaczego warto współpracować ze Scorise?


Chcesz aplikować?

Prześlij nam swoje CV.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych przez Scorise w ofercie współpracy w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji oraz do dalszych rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Dz. Ust. Nr 133 poz. 833 z dnia 29.08.1997).