return to list

🤓 Content Specialist

3 000 - 4 000 PLN brutto

🌍 Scorise Agency Sp. z o.o. | Grochowska 44, Warszawa

🖥 https://www.scorise.com

#marketing, #copywriting, #content


PROSIMY O SKŁADANIE CV WRAZ Z "PORTFOLIO"


Poszukiwany Content Specialist


Rozwijamy się i szukamy kolejnej nieustraszonej osoby do zespołu kreatywnego naszej agencji marketingowej. Jeśli chcesz pisać treści do internetu, w tym artykuły i teksty na strony firmowe i blogi oraz masz odpowiednie umiejętności – zapraszamy do nas.

O agencji marketingu internetowego Scorise– Nasza agencja digital marketingu Scorise z siedzibą w Warszawie zajmuje się realizacją projektów SEO, SEM i social media od 2010 roku. Wierzymy, że nasze cele osiągamy dzięki temu, że pomagamy Klientom osiągać ich cele. Dlatego też dążymy do tego, by stać się najczęściej rekomendowaną przez Klientów agencją SEO w Polsce.

W okresie pandemii współpracujemy całkowicie zdalnie, obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która wesprze nas w zakresie copywritingu.

Content Specialist jest u nas odpowiedzialny za:


Jakich umiejętności od Ciebie oczekujemy?


Jeśli charakteryzują Cię poniższe umiejętności i doświadczenie, masz u nas plusa:


Chcesz aplikować?

UWAGA! Weźmiemy pod uwagę tylko te aplikacje z kompletną dokumentacją.

Prześlij swoje CV oraz PORTFOLIO napisanych przez Ciebie tekstów (najlepiej z różnych dziedzin tematycznych) na adres poniżej.

Planowany termin rozpoczęcia współpracy: czerwiec/lipiec 2021

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz do celu przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Scorise Agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie”