return to list

🤓 New Business Manager

4 000 - 5 000 PLN brutto

🌍 Scorise Agency Sp. z o.o. | Walecznych 51, Warszawa

🖥 https://www.scorise.com

#SEM, #SEO, #B2B

Poszukujemy specjalisty sprzedaży – dobrego słuchacza, doradcy nastawionego na wyniki klienta. Jeśli rozumiesz branżę marketingu internetowego i chcesz podjąć się wyzwania budowy i rozwijania relacji  z klientami – to ogłoszenie jest dla Ciebie.

O agencji marketingu internetowego Scorise – Nasza agencja digital marketingu Scorise z siedzibą w Warszawie na Saskiej Kępie zajmuje się realizacją projektów SEO, SEM i social media od 2010 roku. Wierzymy, że nasze cele osiągamy dzięki pomaganiu klientom w osiągnięciu ich celów. Dlatego też dążymy do tego, by stać się najczęściej rekomendowaną przez Klientów agencją SEO SEM w Polsce.

Jako New Business Manager będziesz odpowiedzialny/a za sprzedaż usług SEO, SEM, social media i doradzanie klientom w zakresie promowania biznesu w internecie.

Zadania i obowiązki:

Oczekiwania:

Będzie dodatkowym atutem:

Oferujemy:

Wynagrodzenie:

3 000 – 3 500 zł netto
+ prowizje po okresie próbnym
na podstawie umowy B2B lub cywilnoprawnej

Chcesz aplikować?

Jeśli chcesz do nas dołączyć, to wyślij swoje CV na e-mail: rekrutacja@scorise.com.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz do celu przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Scorise Agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”