return to list

🤓 SEO & Campaign Specialist

Undisclosed salary

🌍 Scorise Agency Sp. z o.o. | Walecznych 51, Warszawa

🖥 https://www.scorise.com

#SEO, #SEM, #FACEBOOKADS

Potrafisz zrealizować skuteczne strategie działań SEO? Chcesz rozwijać się zarówno w pozycjonowaniu organicznym, jak i w kampaniach reklamowych? Uważasz się za osobę analityczną, nastawioną na cel i sprawnie planującą działania marketingu internetowego?

Jeśli chcesz wykorzystać i rozwijać swoje kompetencje w zakresie realizacji projektów SEO i SEM, pragniesz realizować zróżnicowane działania i dbać całościowo o sukces firm w internecie, to poszukujemy właśnie Ciebie!

O agencji marketingu internetowego Scorise – Nasza agencja digital marketingu Scorise z siedzibą w Warszawie na Saskiej Kępie zajmuje się realizacją projektów SEO, SEM i social media od 2010 roku. Wierzymy, że nasze cele osiągamy dzięki temu, że pomagamy Klientom osiągać ich cele. Dlatego też dążymy do tego, by stać się najczęściej rekomendowaną przez Klientów agencją SEO w Polsce.

Biuro Scorise: Warszawa, Saska Kępa, Walecznych 51/8

SEO & Campaign Specialist jest u nas odpowiedzialny za:


Jakich umiejętności od Ciebie oczekujemy?


Dlaczego warto współpracować ze Scorise?


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz do celu przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Scorise Agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”