return to list

🤓 Content Marketing Specialist - IT

3 000 - 5 000 PLN brutto

🌍 Securivy - Bezpieczeństwo IT | Grunwaldzka 19, Poznań

🖥 https://securivy.com

#B2B, #IT, #Cybersecurity

Securivy - Bezpieczeństwo i Outsourcing IT

 
www.securivy.com
 
Jesteśmy młodym zespołem, dla którego priorytetem jest bezpieczeństwo IT oraz satysfakcja klienta. Securivy to innowacyjne podejście, elastyczność oraz powiew świeżości w świecie IT. Naszym celem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań bezpieczeństwa IT oraz profesjonalne świadczenie usług. Współpracujemy z największymi przedsiębiorstwami w Polsce, takimi jak TVN, X-Kom, AXA, NFZ czy Budimex.

Poszukujemy osoby, która stanie się głosem naszej marki i pomoże nam dotrzeć do większego grona odbiorców budując świadomość powagi cyberbezpieczeństwa.

Rodzaj pracy: Pełny etat, Część etatu

Opis stanowiska:Wymagania:Mile widziane:Oferujemy:Chcesz do nas dołączyć?


Jesteś studentem i dopiero zaczynasz swoją przygodę z content marketingiem? A może jesteś już doświadczony w tym temacie i chcesz rozwijać nowe umiejętności pod naszymi skrzydłami? Odezwij się - zobaczymy co możemy Ci zaoferować! Aplikując, koniecznie dodaj do wiadomości frazę: cybersec. Możesz również załączyć link do przykładowego tekstu Twojego autorstwa.

Zawsze szukamy ludzi, którzy chcą się rozwijać, a technologia jest ich pasją. Jeśli razem z nami chcesz zmieniać świadomość firm na temat bezpieczeństwa IT, to w naszym zespole brakuje właśnie Ciebie!