return to list

🤓 Specjalista ds sprzedaży B2B w branży IT

2 867 - 3 639 PLN brutto

🌍 Securivy - Bezpieczeństwo IT | Grunwaldzka 19/427, Poznań

🖥 https://securivy.com

#B2B, #SALES, #IT

Securivy - Bezpieczeństwo i Outsourcing IT

www.securivy.com

Jesteśmy młodym zespołem, dla którego priorytetem jest bezpieczeństwo IT oraz satysfakcja klienta. Securivy to innowacyjne podejście, elastyczność oraz powiew świeżości w świecie IT. Naszym celem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań bezpieczeństwa IT oraz profesjonalne świadczenie usług. Współpracujemy z największymi przedsiębiorstwami w Polsce, takimi jak TVN, X-Kom, AXA, NFZ czy Budimex.

Poszukujemy osoby, która pomoże nam dotrzeć do większego grona klientów oraz przedstawić oferowane przez nas produkty i usługi.

Młodszy specjalista ds. sprzedaży B2B - branża IT Security
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Wymagania:

Mile widziane:

Oferujemy:

Chcesz do nas dołączyć?

Zawsze szukamy ludzi, którzy chcą się rozwijać, a technologia jest ich pasją. Jeśli razem z nami chcesz zmieniać świadomość firm na temat bezpieczeństwa IT, to w naszym zespole brakuje właśnie Ciebie!