return to list

馃 Social Media Specialist

Undisclosed salary

馃實 Selsey Sp. z o.o. | Stargardzka 2a, Wroc艂aw

馃枼 http://www.selsey.pl

#socialmedia, #specialist, #marketing

Jeste艣my jednym z najwi臋kszych w Polsce sprzedawc膮 mebli oraz dekoracji. Stawiamy na innowacyjno艣膰, dlatego docieramy do naszych klient贸w on-line. Nasz膮 misj膮 jest kreowa膰 trendy wn臋trzarskie i tworzy膰 portfolio, kt贸re zadowoli wszystkie grupy klient贸w. Dzia艂amy w ca艂ej Europie, a zdecydowana wi臋kszo艣膰 naszych produkt贸w jest produkowana w Polsce. Jeste艣my jednymi z najwi臋kszych dostawc贸w Amazon, Wayfair oraz Groupon. Financial Times uhonorowa艂 nas tytu艂em TOP100 najszybciej rozwijaj膮cych si臋 firm w Europie w 2019 r.

Uwa偶amy, 偶e kreatywni i dobrze zmotywowani pracownicy s膮 podstaw膮 naszego sukcesu. Dlatego te偶 robimy wszystko, aby nasi pracownicy czuli si臋 u nas szcz臋艣liwi. Stawiamy na nieformaln膮 atmosfer臋 w pracy oraz swobod臋. Lubimy trampki, ale nosimy te偶 lakierki. Wybieramy kreatywno艣膰 od sztywnych procedur. Jeste艣my otwartymi lud藕mi z wieloma pasjami. Stawiamy na ch臋膰 rozwoju, elastyczno艣膰 i nieszablonowe my艣lenie. Je艣li szukasz miejsca, gdzie ka偶dy Tw贸j pomys艂 zostanie wys艂uchany - dobrze trafi艂e艣.

Poszukujemy Social Media Specialist z zajawk膮 wn臋trzarsk膮, designersk膮, dekoratorsk膮 :)