return to list

🤓 Starszy specjalista SEM

4 000 - 8 000 PLN brutto

🌍 Sembot Sp. z o.o. | Słowackiego 25/94, Rzeszów

🖥 https://sembot.io/

#ads, #adwords, #sem

Chcesz rozwijać się w kierunku marketingu internetowego? Interesuje Cię reklama płatna i jej wpływ na wyniki Klienta? Jesteś sumienny, lubisz analizować liczby, świetnie znasz excela - Dołącz do Sembot.io - najszybciej rosnącego Google Premier Partnera w Polsce.

Sembot.io został założony w czerwcu 2018r. W 12 miesięcy od startu trafił do akceleracji dla partnerów technologicznych Google, uzyskał najwyższy możliwy status partnera “Google Premier Partner” oraz pozyskał wielu kluczowych i rozpoznawalnych Klientów. W tym czasie zdobyliśmy budżety na poziomie około 20% budżetów największej agencji SEM w Polsce. Zrobiliśmy to korzystając z autorskich technologii (w tym sztucznej inteligencji) budujących konta i optymalizujących prowadzenie kampanii. Praca u nas eliminuje większość nudnych i rutynowych czynności, które są głównym zajęciem osób pracujących w klasycznych agencjach marketingu internetowego. Jeśli Ci to odpowiada i masz odpowiednie kwalifikacje to dołącz do nas!

Szukamy osoby, która zajmie się:


Oczekujemy:


Jeżeli nie masz doświadczenia to szukamy również Juniorów. Wówczas wdrożymy Cię od podstaw w świat reklamy. Najważniejsze aby mieć analityczny umysł i być ambitnym.

Oferujemy:


Miejsce pracy: Rzeszów