return to list

馃 Specjalista SEO

Undisclosed salary

馃實 Semcore sp z o.o. | G艂ogowska 70/4, Pozna艅

馃枼 http://semcore sp z o.o.

#SEO

Semcore to zesp贸艂 ambitnych ludzi, w kt贸rym ka偶dy ma szans臋 wykorzysta膰 swoje naturalne predyspozycje i realizowa膰 ciekawe pomys艂y. Jeste艣my agencj膮, w kt贸rej tworzymy, sprzedajemy i 艣wiadczymy najlepsze produkty i us艂ugi marketingu online. Na ka偶dym etapie kierujemy si臋 korzy艣ciami naszych klient贸w i wsp贸lnie budujemy ich sukces.

Specjalista SEO

Miejsce pracy: Pozna艅

Co oferujemy:

Zadania:

Wymagania:

Mile widziane:

Aplikuj, je艣li jeste艣:

Skontaktuj si臋 z nami, czekamy na Twoje zg艂oszenie!

Je偶eli jeste艣 zainteresowany/a - prze艣lij swoj膮 aplikacj臋.
Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie przez Semcore sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezb臋dnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw膮 z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocze艣nie wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie przez Semcore sp z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przysz艂ych rekrutacji.