return to list

🤓 Specjalista SEO

4 200 - 6 400 PLN brutto

🌍 Semahead | Kuklińskiego 17A, Kraków

🖥 http://www.semahead.pl

#specjalistaseo, #marketing, #SEO

Cześć! Szukasz nowych wyzwań? Chcesz się rozwijać? To wszystko znajdziesz w Semahead!


Kim jesteśmy?

Jesteśmy wiodącą agencją performance marketingu w Polsce, będącą częścią Grupy Bauer Media. Nasze kampanie digitalowe, stworzone przez doświadczony zespół, wielokrotnie były nagradzane w konkursach branżowych. Chętnie dzielimy się naszymi kompetencjami w dziedzinach SEO, PPC, analityce internetowej, marketing automation, social mediach i content marketingu. Prowadzimy najczęściej aktualizowany blog ekspercki w Polsce. Prowadzimy także innowacyjne szkolenia dla obecnych i przyszłych marketerów. W naszej pracy nie tylko wykorzystujemy najnowsze narzędzia i technologie uznane w branży, ale jesteśmy także pionierami nowych rozwiązań, co potwierdzają uznane certyfikaty i współpracujący z nami od lat klienci.
 
Kogo szukamy?

Poszukujemy specjalisty SEO – osoby, dla której nie ma problemów, tylko są wyzwania do rozwiązania. Masz doświadczenie w SEO, odróżniasz #Whitehat od #Blackhat`u? Chcesz się dalej rozwijać i masz duży zapał do pracy? Dołącz do naszej seowej ekipy! 
 
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

 
Wymagania:

 
Dodatkowym atutem będzie:


Oferujemy:

 
Jeżeli podoba Ci się nasza oferta, spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu – wyślij nam swoje CV.