return to list

馃 Junior Customer Success Specialist

3 700 - 4 300 PLN brutto

馃實 Senuto | Czerniowiecka 6b, Warszawa

馃枼 http://senuto.pl

#seo, #senuto, #customersuccess

Kogo szukamy?
Poj臋cia takie jak SaaS, churn, LTV czy MRR nie s膮 Ci obce?
Interesujesz si臋 tematyk膮 SEO i nowymi technologiami?
Je艣li na te pytania odpowiedzia艂e艣 twierdz膮co, to znak, 偶e czekamy w艂a艣nie na Ciebie!
Do naszego dzia艂u Customer Success poszukujemy osoby,  kt贸ra wesprze zesp贸艂 swoj膮 wiedz膮 dotycz膮c膮 marketingu w Google.

Kim jeste艣my?
Jeste艣my grup膮 22 ekspert贸w z tematyki SEO, data mining, big data i marketingu internetowego. Precyzyjnych danych na temat ich sytuacji w Google dostarczamy ju偶 11 000 klient贸w!

Gdzie jeste艣my?
Naszym g艂贸wnym centrum dowodzenia jest biuro w domu na warszawskim Mokotowie. Mamy chill room, si艂owni臋, taras, hamaki oraz lod贸wk臋 pe艂n膮 coli i red bulli! Cz臋艣膰 zespo艂u pracuje r贸wnie偶 z 艁odzi, niekt贸rzy z Krakowa, a jeden z koleg贸w w艂a艣nie przeni贸s艂 si臋 do Brisbane w Australii! Kr贸tko m贸wi膮c 鈥 jeste艣my mobilni.

Ile zarobisz?
3000-3500 z艂 netto w zale偶no艣ci od do艣wiadczenia.