return to list

🤓 Account Manager

Undisclosed salary

🌍 SEOgroup | Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia

🖥 http://www.SEOgroup.pl

#socialmedia, #SEM, #SEO

Zostań Takumi 匠 w SEOgroup! ⛩🇯🇵🥋

Zadania:


Wymagania:


Oferujemy:


Informacje o firmie

SEOgroup jest najbardziej doświadczoną firmą w Trójmieście w zakresie kompetencji, które posiada. Od 2008 roku dostarcza nieprzerwanie dla swoich Klientów najbardziej skuteczne i technologicznie zaawansowane rozwiązania z zakresu marketingu internetowego. Przez ten czas zrealizowanych zostało kilkaset projektów dla Klientów różnej wielkości w Polsce i zagranicą. W procesie tym od zawsze koncentrujemy się na dostarczaniu wartości dla Klientów w postaci jakościowych działań oraz ponadstandardowej obsługi. Można powiedzieć, że SEOgroup to technologiczny Shinkansen 新幹線 marketingu internetowego!

Zaczynaliśmy od jednoosobowej działalności gospodarczej i słynnego „niebieskiego samolociku” w logo, by w kolejnych latach sukcesywnie w organiczny sposób się rozwijać, zwiększając zatrudnienie, a także oczywiście satysfakcję Klientów z efektów prowadzonych przez nas projektów. Ponadto otworzyliśmy kolejne biura poza gdyńską centralą. Wpierw w Warszawie, a następnie w Londynie.

W roku 2018 przypadła 10. rocznica powstania SEOgroup. Rok ten był dla nas przełomowym również pod innym względem, gdyż 7 lutego przekształciliśmy się w spółkę akcyjną (SEOgroup Interactive SA), czego konsekwencją były poważne zmiany wewnętrzne w organizacji: zmiana kultury firmy, procesów zachodzących w agencji, powołaliśmy do życia profesjonalną Radę Nadzorczą, a także pozostałe organy spółki i szereg innych istotnych czynników. Zwieńczeniem tego całego, wielomiesięcznego przekształcenia był pełny rebranding SEOgroup ze zmianą logo na czele, które jest spójne w całości z system wartości, który wyznajemy od samego początku istnienia, a który przez lata dojrzewał do tego, aby mógł być w całości wyeksponowany, zataczając tym samym koło niczym idealna japońska mandala曼荼羅.