return to list

馃 Performance Marketing Specialist

Undisclosed salary

馃實 SEOgroup Interactive SA | Al. Zwyci臋stwa 96/98, Gdynia

馃枼 http://www.seogroup.pl

#SEO, #GoogleAds, #YouTube

SEOgroup Interactive SA to marka dzia艂aj膮ca od 2008 roku i specjalizuj膮ca si臋 w najbardziej efektywnych us艂ugach z zakresu akwizycji i retencji w internecie. Wliczaj膮 si臋 w to dzia艂ania z wykorzystaniem SEO/PPC, kampanii social media, content marketingu, YouTube, sieci afiliacyjnych, itd.
Nasz dream team sk艂ada si臋 z wysokiej klasy specjalist贸w i jednocze艣nie pasjonat贸w marketingu internetowego, kt贸rzy ka偶dego dnia powi臋kszaj膮 swoje kompetencje poprzez realizacj臋 projekt贸w dla najbardziej wymagaj膮cych Klient贸w.

Je艣li potrafisz skutecznie optymalizowa膰 kampanie reklamowe, jeste艣 osob膮 analityczn膮, nastawion膮 na cel i sprawnie planuj膮c膮 dzia艂ania marketingu internetowego oraz chcesz dalej rozwija膰 si臋 w obszarze Performance Marketingu, zg艂o艣 si臋 do nas!

Zadania:

Wymagania:

Mile widziane:

Oferujemy:

Wy艣lij CV oraz list motywacyjny i sta艅 si臋 Takumi 鍖!