return to list

🤓 Performance Marketing Specialist Assistant - Płatny Staż

Undisclosed salary

🌍 SEOgroup Interactive SA | Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia

🖥 http://www.seogroup.pl

#google_ads, #adwords, #facebook_ads

Poszukujemy uczciwych, rzetelnych, pracowitych osób, które w myśl filozofii Kaizen カイゼン chcą nieustannie, każdego dnia i na każdym kroku podwyższać swoje kwalifikacje, stając się prawdziwymi Takumi 匠. Możliwości będą ku temu ogromne, bo nauka będzie odbywać się pod okiem jednych z najlepszych Ekspertów w branży, a Ci którzy zakończą pomyślnie staż będą mogli dołączyć do zespołu na stałe.

Jeśli zatem Interesuje Cię trzymiesięczny, płatny staż w renomowanej agencji na stanowisku Performance Marketing Specialist Assistant (preferowani maturzyści lub studenci najchętniej filologii polskiej i/lub angielskiej, ale nie tylko), po których zakończeniu będzie możliwość nawiązania stałej współpracy?Aplikuj już dziś!

Zadania:

Wymagania:

Oferujemy:

Wyślij CV oraz list motywacyjny i stań się Takumi 匠!