return to list

馃 Office Assistant

Undisclosed salary

馃實 SEOgroup | Al. Zwyci臋stwa 96/98, Gdynia

馃枼 http://www.SEOgroup.pl

#SEO, #officeassistant, #praca

SEOgroup Interactive SA to marka dzia艂aj膮ca od 2008 roku i specjalizuj膮ca si臋 w najbardziej efektywnych us艂ugach z zakresu akwizycji i retencji w internecie. Wliczaj膮 si臋 w to dzia艂ania z wykorzystaniem SEO/PPC, kampanii social media, content marketingu, YouTube, sieci afiliacyjnych, itd.
Nasz dream team sk艂ada si臋 z wysokiej klasy specjalist贸w i jednocze艣nie pasjonat贸w marketingu internetowego, kt贸rzy ka偶dego dnia powi臋kszaj膮 swoje kompetencje poprzez realizacj臋 projekt贸w dla najbardziej wymagaj膮cych Klient贸w.

Zadania:

Wsparcie w zakresie bie偶膮cej obs艂ugi administracyjnej biura:

Wsparcie Dzia艂u Sprzeda偶y i Dzia艂u Obs艂ugi Klienta w zakresie:

Wymagania:

Oferujemy:

Wy艣lij CV oraz list motywacyjny i sta艅 si臋 Takumi 鍖!

Aby rozpocz膮膰 proces rekrutacyjny, niezb臋dnym jest przes艂anie opr贸cz CV r贸wnie偶 Listu Motywacyjnego.

Bez tych dw贸ch dokument贸w kandydatura nie b臋dzie rozpatrywana.

Informacje o firmie

SEOgroup specjalizuje si臋 w dzia艂aniach z zakresu akwizycji i retencji w Internecie. Wywodzi si臋 z rynku tr贸jmiejskiego, gdzie dzia艂a od ponad 12 lat i zdoby艂a wysok膮 rozpoznawalno艣膰. Firma od zawsze konkuruje w obszarze jako艣ciowym, nie cenowym - 艣wiadczy wysokiej jako艣ci us艂ugi przek艂adaj膮ce si臋 na rezultaty i kieruje swoj膮 ofert臋 do firm i organizacji, kt贸re widz膮 potencja艂 w d艂ugoterminowej wsp贸艂pracy i s膮 gotowe za niego p艂aci膰 adekwatnie do warto艣ci. Agencja ma wysok膮 rozpoznawalno艣膰 w na rynku tr贸jmiejskim oraz rosn膮c膮 poza nim, a tak偶e percepcj臋 wysokiej jako艣ci, posiadaj膮c r贸wnie偶 od lat biura sprzeda偶owe w Warszawie i Londynie. Jeste艣my do艣wiadczonym i wiarygodnym partnerem, obs艂uguj膮cym skutecznie firmy w ca艂ej Polsce i zagranic膮. Mamy za sob膮 setki zrealizowanych kampanii. Stoimy za sukcesami sprzeda偶owymi wielu marek w ca艂ej Polsce i mamy bardzo dobre referencje. Mo偶na na nas polega膰. W ostatnim czasie SEOgroup przesz艂o zmiany organizacyjne przekszta艂caj膮c si臋 na pocz膮tku lutego 2018 roku z jednoosobowej dzia艂alno艣ci w sp贸艂k臋 akcyjn膮. W tym samym czasie w Warszawie przenie艣li艣my si臋 do nowego biura w Mindspace w Hali Koszyki. Obecnie liczymy ok. 15 os贸b.