return to list

🤓 Social Media Content Designer

5 000 - 8 000 PLN brutto

🌍 SHAKE HANDS | Topiel 23, Warszawa

🖥 http://www.shakehands.pl

#SocialMedia, #Instagram, #ContentDesigner

Stanowisko:

Social Media Content Designer

Zakres obowiązków:

Tworzenie kreatywnych treści na potrzeby komunikacji w kanałach social media (Facebook, Instagram w tym duży nacisk na kreatywne Insta Stories)
Tworzenie samodzielnie bądź we współpracy z Graphic Designerem prostych grafik, animacji z wykorzystaniem najnowszych narzędzi, trendów
Udział w tworzenie strategii i taktyki związanej z komunikacją w mediach społecznościowych
Wsparcie zespołu zarządzającego społecznością danej marki

Wymagania:

Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku, ale tak naprawdę, przede wszystkim oczekujemy od Ciebie „czucia” mediów społecznościowych. Jeśli w komunikacji na Instagramie, Facebooku i Snapchacie czujesz się jak ryba w wodzie, masz głowę pełną pomysłów, otwartą na naukę i niepohamowany entuzjazm, to szukamy właśnie Ciebie!

Poprawna polszczyzna oraz wyczucie estetyki to warunek konieczny.

Dodatkowym atutem będzie znajomość trendów i mikro trendów social media, umiejętność włączenia ją w planowane treści, łatwość korzystania z narzędzi i aplikacji ułatwiających codzienną pracę Content Designera.

Profil osobowościowy

Poszukujemy osób, które chcą się rozwijać, swoją energią i pozytywnym nastawieniem potrafią zarażać innych. Osób, którym nie są obce pojęcia: skuteczności, jakości, etyki i kreatywności.

Oferujemy:

Udział w tworzeniu nowatorskich projektów. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w cross mediowych projektach zgłoś się do nas!
Rozwój kompetencji/szkolenia
Pracę dla międzynarodowych marek
Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i potencjału

Możliwość pracy stacjonarnej w biurze w Warszawie na Powiślu bądź pracy zdalnej.
Praca na pełen etat bądź w formie dodatkowych zleceń i projektów.

Nie musisz wysyłać CV, pochwal się przede wszystkim swoim doświadczeniem, umiejętnościami komunikacji.