return to list

🤓 Account Manager

4 000 - 7 000 PLN netto

🌍 Sherlock Waste | Sienkiewiczka 34A, Wrocław

🖥 https://pl.sherlockwaste.com

#sales, #b2B, #HRtech

W Sherlock Waste wierzymy, że każdy może być szczęśliwy w pracy.
 
Jesteśmy startupem, który rozwija aplikację wspierającą firmy w budowaniu zaangażowania i podnoszeniu satysfakcji pracowników. Pomagamy tworzyć nowoczesne organizacje z kulturą otwartości, duchem innowacyjności i pracy zespołowej. Sprawiamy, że ludzie czerpią satysfakcję ze swojej pracy i nie mogą doczekać się w niej kolejnego.
 
Wywodzimy się z Leanpassion – lidera na rynku w zakresie doradztwa strategicznego, który nadal wspiera nas rozwój swoim doświadczeniem, know-how, kontaktami i środkami finansowymi. Od maja 2019 działamy jako samodzielna firma, a w połowie 2019 roku pozyskaliśmy dodatkowe finansowanie od funduszu Pracuj Ventures oraz Shape VC. Dynamicznie się rozwijamy i poszukujemy ludzi z pasją do zmieniania świat na lepszy.

Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za rozwijanie relacji z klientami oraz wsparcie zespołów sprzedażowych i wdrożeniowych naszej aplikacji. Codzienne zadania to ścisła współpraca z klientami i wewnętrznymi zespołami.
 
Do Twoich obowiązków należeć będzie:


Wymagania:


Oferujemy:


Poszukujemy osoby kreatywnej i ambitnej, która z łatwością porusza się w nowoczesnych technologiach, a wysoka umiejętność komunikacji pozwala nawiązać dobre relacje z każdym klientem.