return to list

🤓 Customer Experience Manager

9 000 - 14 000 PLN brutto

🌍 Sherlock Waste | Białowieska 3/4a, Wrocław

🖥 https://www.sherlockwaste.com

#saas, #cx, #b2b

Rozwijamy aplikację angażującą pracowników w zgłaszanie pomysłów, wdrażanie usprawnień i rozwiązywanie problemów w firmie. Pomagamy tworzyć nowoczesne organizacje z kulturą ciągłego doskonalenia, otwartości, duchem innowacyjności i pracy zespołowej.

Wywodzimy się z Leanpassion – lidera na rynku w zakresie transformacji Lean, który nadal wspiera nas rozwój swoim doświadczeniem i know-how. Od maja 2019 działamy jako samodzielna firma ze wsparciem inwestorów Pracuj Ventures oraz Shape VC. Dynamicznie się rozwijamy i poszukujemy ludzi z pasją do zmieniania świata.


Customer Experience Manager


Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za całość doświadczeń Klientów z naszym produktem, od momentu pierwszego kontaktu, przez przygotowanie wdrożenia, onboarding i obsługę abonamentową. Wiąże się to z pracą o łączącą obszary Customer Success Managera, Customer Service i Customer Experience. Głównym celem jest dbanie o stałe podnoszenie satysfakcji naszych Klientów ze wszystkich elementów współpracy zarówno z perspektywy aplikacji, jak i poza nią.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:


Nasze wymagania:


Oferujemy: