return to list

🤓 Marketing & Growth Hacking Manager

8 000 - 16 000 PLN netto

🌍 Sherlock Waste Sp. z o.o. | Sienkiewicza 34A, Wrocław

🖥 https://pl.sherlockwaste.com

#growth, #marketing, #b2b

W Sherlock Waste wierzymy, że każda firma może być świetna, a każdy człowiek żyć pełnią życia. Dlatego chcemy zmieniać świat na taki, w którym ludzie nie mogą doczekać się kolejnego dnia. 
 
Tworzymy aplikację wspierającą firmy w budowaniu zaangażowania i podnoszeniu satysfakcji pracowników. Pomagamy tworzyć nowoczesne organizacje z kulturą otwartości, duchem innowacyjności i pracy zespołowej. Sprawiamy, że ludzie czerpią satysfakcję ze swojej pracy i nie mogą doczekać się w niej kolejnego dnia.
 
Działamy pod skrzydłami Leanpassion – lidera na rynku w zakresie doradztwa strategicznego, który wspiera nas rozwój swoim doświadczeniem, know-how, kontaktami i środkami finansowymi. Powstaliśmy w 2017 roku, pozyskaliśmy już kilkudziesięciu Klientów i kilka tysięcy użytkowników korzystających z naszej aplikacji w 15 krajach na całym świecie. W listopadzie 2018 otrzymaliśmy wyróżnienie i nagrodę publiczności konkursu dla HRTech w The Heart. Na początku 2019 roku pozyskaliśmy dodatkowe finansowanie od funduszu VC.
Dynamicznie się rozwijamy i poszukujemy ludzi z pasją do zmieniania świat na lepszy.  
 
 
Zakres obowiązków:

 
Wymagania:

 
Oferujemy:Więcej informacji dotyczące Sherlocka w poniższych źródłach:

1.    Wideo z wystąpienia o Sherlocku z naszej Strategii Lean – 20 min: https://www.youtube.com/watch?v=dbLdX0CPhVk
2.    Krótkie intro do Sherlock Waste: https://www.youtube.com/watch?v=FNJI6MvSpj8
3.    Artykuł o Sherlocku napisany z HR Business Partner wraz z Casem z KGHM: http://www.leanpassion.pl/wp-content/uploads/2018/04/Artykuł_Zamień-frustracje-w-innowacje.pdf