return to list

🤓 Specjalista ds. Sprzedaży B2B

4 000 - 12 000 PLN netto

🌍 Sherlock Waste | Komitetu Obrony Robotników 48, Warszawa

🖥 https://www.sherlockwaste.com

#b2b, #sales

W Sherlock Waste rozwijamy platformę angażującą pracowników w doskonalenie firmy, wdrażanie usprawnień i innowacji. Pomagamy tworzyć nowoczesne organizacje z kulturą ciągłego doskonalenia, otwartości, duchem innowacyjności i pracy zespołowej.
 
Wywodzimy się z Leanpassion – lidera na rynku w zakresie transformacji Lean, który nadal wspiera nas rozwój swoim doświadczeniem i know-how. Od maja 2019 działamy jako samodzielna firma ze wsparciem inwestorów Pracuj Ventures oraz Shape VC. Dynamicznie się rozwijamy i poszukujemy ludzi z pasją do zmieniania świata.

Szukamy królów, dam i asów sprzedaży do pozyskiwania klientów.

Ale spokojnie, wszystkiego nauczymy. Doświadczenie będzie mile widziane, ale niekonieczne. Wystarczy garść ambicji, łyżka wygadania, szczypta optymizmu i garnek pracowitości.
 
Budujemy aktualnie zespół sprzedażowy, gdyż cierpimy nieco na plagę dobrobytu i mamy sporo ciepłych i letnich leadów do obsłużenia. O zimne również trzeba się zatroszczyć :)

Do Twoich zadań będzie należało: 


Głównym czynnikiem wpływającym na satysfakcję z pracy (na równi z atrakcyjnym wynagrodzeniem) jest „dobry lider stwarzający przyjazną atmosferę”. 

Tymczasem ponad 90% liderów improwizuje w codziennym zarządzaniu ze względu na brak programów szkoleniowych i rozwojowych dopasowanych do pełnionej roli w organizacji.

Efekt? Zaledwie 18% ludzi w Polsce odczuwa satysfakcję z pracy.

Możesz połączyć kropki i wywnioskować, jaki wpływ będzie miała Twoja praca.


Czego wymagamy:


Wymagania nice-to-have (mile widziane, ale niekonieczne):Co oferujemy:


Jeśli chcesz uśmiechać się na myśl o poniedziałku i przyczynić się do tego, by coraz więcej ludzi miało podobnie (jednocześnie sowicie zarabiając) – aplikuj! ✌️