return to list

🤓 Sales Support Expert

4 000 - 8 000 PLN netto

🌍 Sherlock Waste | Sienkiewiczka 34A, Wrocław

🖥 https://pl.sherlockwaste.com

#sales, #b2B

W Sherlock Waste wierzymy, że każda firma może być świetna, a każdy człowiek żyć pełnią życia. Dlatego chcemy zmieniać świat na taki, w którym ludzie nie mogą doczekać się kolejnego dnia.

Tworzymy aplikację wspierającą firmy w budowaniu zaangażowania i podnoszeniu satysfakcji pracowników. Pomagamy tworzyć nowoczesne organizacje z kulturą otwartości, duchem innowacyjności i pracy zespołowej. Sprawiamy, że ludzie czerpią satysfakcję ze swojej pracy i nie mogą doczekać się w niej kolejnego dnia.

Działamy pod skrzydłami Leanpassion – lidera na rynku w zakresie doradztwa strategicznego, który wspiera nas rozwój swoim doświadczeniem, know-how, kontaktami i środkami finansowymi. Powstaliśmy w 2017 roku, pozyskaliśmy już kilkudziesięciu Klientów i kilka tysięcy użytkowników korzystających z naszej aplikacji w 15 krajach na całym świecie. W listopadzie 2018 otrzymaliśmy wyróżnienie i nagrodę publiczności konkursu dla HRTech w The Heart. Na początku 2019 roku pozyskaliśmy dodatkowe finansowanie od funduszu VC.
Dynamicznie się rozwijamy i poszukujemy ludzi z pasją do zmieniania świat na lepszy.

Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za rozwijanie relacji z klientami oraz wsparcie zespołów sprzedażowych i wdrożeniowych naszej aplikacji. Codzienne zadania to ścisła współpraca z klientami i wewnętrznymi zespołami.

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Oferujemy:

Poszukujemy osoby kreatywnej i ambitnej, która z łatwością porusza się w nowoczesnych technologiach, a wysoka umiejętność komunikacji pozwala nawiązać dobre relacje z każdym klientem.