return to list

🤓 Digital Marketing Specialist

Undisclosed salary

🌍 Shoper S.A. | Władysława Łokietka 79, Kraków

🖥 https://www.shoper.pl/praca-w-shoper-pl/

#digital, #marketing, #analityk

Shoper to najpopularniejsza, polska platforma do prowadzenia własnego sklepu internetowego. Na co dzień zachęcamy tysiące przedsiębiorców, którzy już sprzedają online lub chcą zacząć swoją przygodę z e-commerce, do założenia e-sklepu korzystając z naszego oprogramowania.

I tak jak szczupak jest królem wód, a lew jest królem dżungli - my poszukujemy entuzjasty marketingu internetowego z pragmatycznym podejściem do mierzenia efektów działań, który dołączy do naszego zespołu marketingu.

Mamy w swoich szeregach SEM-owca, UX-owca, specjalistów ds. contentu, kreacji i social mediów. Poszukujemy osoby, która obejmie obszar rozwijania nowych kanałów dotarcia do klientów, monitorowania i optymalizowania tych, w których już prężnie działamy i wszystkie działania online zepnie analityczną klamrą.

Liczymy na kompetencje, dzięki którym bez większego wysiłku połączysz kropki, postawisz nowe wyzwania, poprowadzisz zainicjowane przez siebie projekty od chwili wrzucenia pomysłu na samoprzylepną karteczkę do momentu solidnego podsumowania, a wszystko to przedstawisz w formie czytelnych dashboardów. Będziesz odpowiedzialny za wyciskanie z naszych działań jeszcze lepszych wyników, tak aby jeszcze więcej klientów mogło sprzedawać online dzięki platformie Shoper.

Będziesz odpowiadać za:


Kompetencje, których szukamy:

Z naszej strony możesz liczyć na: