return to list

馃 Digital Marketing Manager (relokacja)

5 000 - 9 000 PLN netto

馃實 SkinWallet | Al. Piast贸w, 22, Szczecin

馃枼 https://praca.red-sky.pl/

#digitalmarketing, #content

Red Sky jako Venture Builder specjalizuje si臋 w tworzeniu i rozwijaniu projekt贸w internetowych o globalnym zasi臋gu, jak r贸wnie偶 w budowaniu firm w oparciu o w艂asne pomys艂y i zasoby - jedn膮 z takich firm jest Skinwallet, kt贸ra dzi臋ki wykorzystaniu technologii daje swoim u偶ytkownikom mo偶liwo艣膰 wymiany d贸br cyfrowych na got贸wk臋.

Skinwallet to globalna platforma wspomagaj膮ca handel dobrami cyfrowymi w grach wideo. Nasz model biznesowy opiera si臋 na tworzeniu i wykorzystywaniu rozwi膮za艅, kt贸re wspomagaj膮 p艂ynno艣膰 w obrocie cyfrowymi dobrami. Dzia艂amy na rynku globalnym, na styku dw贸ch dynamicznie rozwijaj膮cych si臋 bran偶, czyli rynku gier wideo oraz e-sportu.

W 2020 roku naszym celem jest utrzymanie dynamiki wzrostu na poziomie kilkudziesi臋ciu procent kwarta艂 do kwarta艂u oraz wdro偶enie nowych sposob贸w na handel dobrami cyfrowymi z gier.  I dlatego poszukujemy odpowiedniej osoby do roli Digital Marketing Manager, z kt贸r膮 wsp贸lnie zbli偶ymy si臋 do naszych cel贸w.