return to list

馃 Copywriter E-Commerce

Undisclosed salary

馃實 Sky-Shop.pl | Cegielniana 4a, Krak贸w

馃枼 http://Sky-Shop.pl

#copywriting, #content, #e-commerce

Sky-Shop to platforma sklep贸w internetowych dzia艂aj膮ca w modelu abonamentowym (SaaS), jeste艣my jednym z czo艂owych dostawc贸w oprogramowania sklep贸w internetowych w Polsce. Aktualnie dynamicznie rozwijamy si臋 na polskim rynku e-commerce. W zwi膮zku z tym poszukujemy kandydata/ki na stanowisko: Copywriter'a E-Commerce

Opis stanowiska:

B臋dziesz odpowiedzialny/a przede wszystkim za tworzenie contentu w postaci artyku艂贸w zwi膮zanych z szeroko rozumian膮 bran偶膮 e-commerce, ebook贸w i innych - na nasze blogi, zewn臋trzne portale bran偶owe czy strony partner贸w.

Wa偶ne jest aby艣 mia艂/a do艣wiadczenie w Copywritingu / Content Marketingu.

Je偶eli interesujesz si臋 marketingiem internetowym to b臋dziesz m贸c si臋 uczy膰 i rozwija膰 w naszym dziale marketingu.

Mo偶liwa praca cz臋艣ciowo zdalna.

Do aplikacji do艂膮cz portfolio z ostatnio napisanymi przez Ciebie tekstami.