return to list

🤓 Copywriter E-Commerce

Undisclosed salary

🌍 Sky-Shop.pl | Gdańska, Łódź

🖥 http://Sky-Shop.pl

#Copywriter, #e-commerce

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamentowym od 2009 roku z której do tej pory skorzystało ponad 35 000 sklepów internetowych. Rozwijamy się w szybkim tempie na polskim rynku e-commerce. W związku z czym poszukujemy kandydata/ki na stanowisko: Copywriter E-Commerce

Opis stanowiska:

Będziesz odpowiedzialny/a przede wszystkim za tworzenie contentu w postaci artykułów związanych z szeroko rozumianą branżą e-commerce, ebooków i innych - na nasze blogi, zewnętrzne portale branżowe czy strony partnerów.

Ważne jest abyś miał/a doświadczenie w Copywritingu / Content Marketingu.

Jeżeli interesujesz się marketingiem internetowym to będziesz móc się uczyć i rozwijać w naszym dziale marketingu.

Praca w biurze w Łodzi - Możliwa praca częściowo zdalna

Do aplikacji dołącz portfolio z ostatnio napisanymi przez Ciebie tekstami.

Współpracujemy z takimi markami jak: mBank, Google, Facebook, Media-Tech, Grycan, Allegro, InPost czy Ceneo.

W 2016 roku zdobyliśmy podium w konkresie Ekomers na najlepszą platformę sklepową w Polsce :)