return to list

馃 Helpdesk Support Specialist (E-Commerce)

Undisclosed salary

馃實 Sky-Shop.pl | Cegielniana, Krak贸w

馃枼 http://Sky-Shop.pl

#support, #ecommerce, #obs艂ugaklienta

Sky-Shop to platforma sklep贸w internetowych dzia艂aj膮ca w modelu abonamentowym od 2009 roku z kt贸rej do tej pory skorzysta艂o ponad 35 000 sklep贸w internetowych. Rozwijamy si臋 w szybkim tempie na polskim rynku e-commerce. W zwi膮zku z czym poszukujemy kandydata/ki na stanowisko: Helpdesk Support Specialist do biura w Krakowie.

B臋dziesz odpowiedzialny/a za techniczne wsparcie i obs艂ug臋 naszych obecnych Klient贸w przez r贸偶ne kana艂y komunikacji (e-mail, infolinia, livechat), 艣wiadcz膮c wsparcie i pomoc w konfiguracji i obs艂udze oprogramowania sklepu internetowego Sky-Shop.

Praca od poniedzia艂ku do pi膮tku w systemie zmianowym od 8 do 18.

Wsp贸艂pracujemy z takimi markami jak: mBank, Google, Facebook, Media-Tech, Grycan, Allegro, InPost czy Ceneo.

W 2016 roku zdobyli艣my podium w konkursie Ekomers na najlepsz膮 platform臋 sklepow膮 w Polsce :)

Opis stanowiska:

Wymagania:

Mile widziane:

  1. Do艣wiadczenie w bran偶y e-commerce lub bran偶y hostingowej
  2. Znajomo艣膰 us艂ug SaaS z bran偶y e-commerce