return to list

🤓 Specjalista ds sprzedaży e-commerce SaaS

3 000 - 7 000 PLN netto

🌍 Sky-Shop.pl | Cegielniana, Kraków

🖥 http://Sky-Shop.pl

#B2B, #SaaS, #E-Commerce

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamentowym od 2009 roku, z której do tej pory skorzystało ponad 35 000 sklepów internetowych. Rozwijamy się w szybkim tempie na polskim rynku e-commerce w związku z czym obecnie poszukujemy kandydata/ki na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży usług e-commerce (SaaS).
 
Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za sprzedaż naszych usług, czyli oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego dostępnego w abonamencie (SaaS). Sprzedaż odbywa się poprzez kontakt telefoniczny i mailowy z potencjalnymi Klientami, którzy założyli 14 dniowy sklep testowy. Twoja praca będzie polegała na rozpoznaniu ich potrzeb, zbudowaniu i podtrzymywaniu z nimi relacji oraz przedstawieniu im najlepszej możliwej oferty w celu dokonania sprzedaży naszych usług lub ich przedłużenia.

Od czasu do czasu będziesz prowadził/a również webinary sprzedażowe oraz uczestniczył/a w targach oraz naszych autorskich eventach Sky-Shop Day.
 
Ważne jest dla nas abyś miał/a doświadczenie na stanowisku handlowym związanym z pozyskiwaniem i utrzymaniem klientów B2B najlepiej w branży IT/e-commerce.
 
Współpracujemy z takimi markami jak: mBank, Google, Facebook, Media-Tech, Grycan, Allegro, InPost czy Ceneo.
 
W 2016 roku zdobyliśmy podium w konkursie Ekomers na najlepszą platformę sklepową w Polsce :)
 
Wymagania:


Oferujemy: