return to list

🤓 Marketing & Sales - Staż

Undisclosed salary

🌍 SmartWays | Wadowicka 7, Kraków

🖥 http://smartways.io

#b2b, #sales, #marketing

SmartWays to agencja rekrutacyjna oferująca szeroki wachlarz rozwiązań z obszaru pozyskiwania talentów. Wspieramy naszych Klientów w wyszukiwaniu osób na trudne i niszowe stanowiska w Polsce i za granicą. Pomagamy Kandydatom budować karierę, znaleźć nowe miejsce pracy i otrzymać awans. 
 
Nasz unikalny, 6-miesięczny program stażowy oferuje wyjątkową okazję do rozpoczęcia kariery w marketingu. Składa się z intersujących szkoleń oraz z aktywnej pracy na projektach, o rosnącym stopniu złożoności (marketing b2b oraz b2c). Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w digital marketingu, content marketingu, performance marketingu to ta oferta będzie idealna dla Ciebie. Wzięcie udziału w naszym stażu pozwoli Ci dobrze zrozumieć cały proces marketingu, prospectingu oraz sprzedaży usług. 
 
Kogo szukamy?

Poszukujemy studentów z pasją i gotowych do trudnych wyzwań zawodowych. Program może być zorganizowany w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin, ale musisz zainwestować co najmniej 30 godzin tygodniowo w okresie 6 miesięcy. 
 
Co oferujemy?

W programie będziesz odpowiedzialny za wybrane elementy naszych projektów. Będziesz pracował nad ciekawymi projektami, jednocześnie poznając tajniki marketingu. Ten staż nie polega na parzeniu kawy, więc przygotuj się na różnorodne zadania i wachlarz cennych doświadczeń. Po pomyślnym zakończeniu szkoleń i stażu, będziesz miał możliwość dołączyć na stałe do naszego zespołu. Program stażowy, który oferujemy, jest płatny.