return to list

🤓 Specjalista PPC

6 000 - 8 000 PLN netto

🌍 SmartYou | ul. Jastrzębia 23/1, Wrocław

🖥 https://www.smartyou.pl/

#GoogleAds, #PPC, #SEM

Cześć, 
 
nazywam się Piotr Stryjniak i jestem właścicielem agencji SmartYou, gdzie jako eksperci w ruchu płatnym pomagamy Klientom w osiąganiu kolejnych kamieni milowych w generowaniu sprzedaży online. Przez ostatnie kilka lat pracowaliśmy z takimi markami jak Grupa Domodi, Tołpa, Total Money czy Merida. W 2020 stworzyliśmy gwarancję #zero-waste, którą dajemy naszym Klientom. Wyniki osiągamy tylko w taki sposób, by nie marnować ich zasobów. Nie ma u nas litości dla podejścia „można osiągnąć to niższym kosztem, ale łatwiej wydać więcej” 😉 Jest pod górkę, natomiast dzięki temu zespół tworzą tylko ci, którym się naprawdę chce, a z takimi ludźmi pracuje się szybciej i przyjemniej.

Jeśli zajmujesz się PPC, masz za sobą projekty z których jesteś dumny i chcesz otoczyć się ludźmi, którzy tak jak Ty specjalizują się w paid search - dołącz do Nas! Liczymy, że będziesz: 


Chcielibyśmy, aby: 


Idealnie, jeżeli: 


Korzyści dla Ciebie:


Wierzę, że wszystkiego można się nauczyć, a odpowiedni charakter, nastawienie i umiejętność przekuwania pomysłów w czyn stanowią ogromny atut. Nie ograniczamy się do Wrocławia - jesteśmy otwarci na kandydatów pracujących również w pełni zdalnie.

Masz większe doświadczenie? - napisz do nas i porozmawiajmy co wspólnie możemy osiągnąć! Nasza gwarancja #zero-waste ciągle się rozwija, szukamy osób z którymi wspólnie możemy zmieniać rynek PPC w Polsce. 
 
Jeśli Cię przekonałem - czekam na Twoje zgłoszenie. Aby się lepiej poznać napisz nam czy myślisz, że jako specjalista masz kontrolę nad automatami w Google Ads?