return to list

🤓 Specjalista ds. Mediów Społecznościowych

3 500 - 4 500 PLN netto

🌍 SO FINE.agency | Niepodległości 31, Szczecin

🖥 https://sofine.pl/

#SocialMedia, #B2B, #SEM

Jesteś gotowy/a na codzienne wyzwania, naukę i podnoszenie swoich kompetencji? Uśmiech na twarzy nie przeszkadza Ci w zachowaniu profesjonalizmu w pracy? Jeśli tak, to z całą pewnością odnajdziesz się w naszym zespole! W agencji SO FINE od blisko dekady udowadniamy, że “szklany sufit” to mit. Każdego dnia dbamy o wizerunek naszych Klientów, realizujemy różnorodne działania marketingowe, PR-owe czy komunikacyjne. Nie boimy się wyzwań i zawsze robimy wszystko, by osiągnąć cel. W zespole wymieniamy się doświadczeniami i wiedzą, a przede wszystkim wspieramy się.

Szukamy prawdziwego eksperta mediów społecznościowych - znającego ich specyfikę, śledzącego trendy w zakresie nie tylko komunikacji, ale także marketingu, wiedzącego, jak tworzyć i realizować strategie komunikacji i kampanie, rozumiejącego wskaźniki skuteczności, tryskającego kreatywnymi pomysłami i entuzjazmem. 
 
Zakres obowiązków:

Wymagania: 

Oferujemy:


Pamiętaj o klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie Twoich danych.
 
Wzór umieściliśmy poniżej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).